Skip navigation

>This is a blogpost about the ways to get around the Blogger censor in Turkey. International friends, feel free to skip and have a cookie =)

Arkadaşlar geçici bir durum değilse, geceden beri host dosyası ve DNS değişikliği yapılmış bilgisayar ile bile Blogger kumanda paneline girilemiyor. Bloglar açılsa bile Google Friend Connect gibi blogger uygulamaları mahkeme kararı yazısı olarak gözüküyor. Bunun üzerine farklı birşey yapmaya karar verdim. Her üç tarayıcı için de geçerli olan bu yöntem ile Blogger’a girebilir, hatta üç aydır açılmayan özel alan adlı blogları da açabilirsiniz.
Yöntem için lütfen sağ üst köşedeki “Help” sayfasına başvurun. Her seferinde yeni yazı yazmayacağım, ama Help sayfam sürekli güncel olacak. Özellikle çalışan bir yöntem çalışmamaya başlarsa, Help sayfamı yeni yöntem ile güncelleyeceğim.

2 Comments

  1. >host dosyalarını ayarladım hemen hemen tek tek blog isimlerini girerek başarabildim ancak. ama blogspot'un üzerinden yüklenmiş fotoğraflar görünmüyor hala. sabrımız sınanıyor sanırım.

  2. >@sister sinister help sayfasina son koydugum yontemi yaparsan hicbir problem cikmadan her seyi gorebilirsin…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: