Skip navigation

>My NOX Twilight review continues with Wine & Dine.


Wine & Dine is a champagne/rose gold colored polish, with a foil-like finish. It’s opaque in two coats and looks seriously amazing on the nails. Although I don’t own Orly Rage from the FX Collection, I think they might be dupes, based on the pictures. The polish consists of small copper and silver particles, which altogether give the look of rose gold, and the finish is very reflective.
I applied two coats here, because the first coat went on a bit sheer, but the second coat built up very well. I didn’t use a topcoat with it, because it can affect this particular finish in a bad way.


The application was easy, this polish a bit runny like Disco Darling, but it gave me no problems. It dried fast. I really like this polish on myself, and I’ve always wanted to have Orly Rage, so this is just amazing for me! =)I’ve also tried Wine & Dine with konad, and it works just fine. Maybe a bit on the sheer side, but as you can see, definitely visible on black polish. (Sorry for the blurry pinky here =)
I recommend Wine & Dine to anyone who likes foily, metallic, Minx-like polishes! =)

NOX Twilight polishes retail for $6.99, and can be found on www.twilightbeauty.com.

*These products were sent to me by the manifacturer, www.twilightbeauty.com.

NOX Twilight oje tanıtımım Wine & Dine ile devam ediyor.
Wine & Dine, pembe-altın arası, çok açık bakır rengi gibi bir renge sahip. Yapısı folyo dedikleri gibi, metalik ama içinde bol miktarda da metalik sedefler olduğu için sıradan metalik ojelere göre yansıtıcılığı çok fazla, fırça izlerini onlar kadar belli etmiyor ve çok daha güzel duruyor. İki katta opak oldu ve tırnakta çok çok güzel duruyor. Bende olmasa da, resimlerden gördüğüm kadarıyla Orly Rage ile neredeyse aynı olduklarını düşünüyorum. Bu oje küçük bakır rengi ve gümüş rengi parçacıklardan oluşuyor, bu yüzden genel görünüm pembe altın dedikleri renk.
Burada iki kat kullandım çünkü ilk kat biraz saydam kaldı, ama ikinci katta kendini toparladı. Üzerinde cila kullanmadım çünkü metalik/krom/folyo ojeler cila ile pek iyi anlaşamıyor.
Sürümü oldukça kolaydı, bu da Disco Darling gibi biraz sıvı yapıda, fakat sürerken problem yaratmadı ve çabuk kurudu. Ben bu ojeyi çok beğendim, çünkü Orly Rage’i uzun zamandır istiyordum ve bana gönderdikleri ojelerin arasında yer alması düşeş denk geldi =)
Wine & Dine’ı konad ile de denedim, ve oldukça güzel oldu. Belki olması gerektiği kadar opak değil, ama yine de siyah ojenin üzerinde görünür olması işe yaradığını anlamak için yeterli.
Wine & Dine’ı tırnaklarında metalik, sedefli, parlak oje seven ya da Minx yaptırmak isteyip bulamayan herkese tavsiye ederim =)
NOX Twilight ojelerini www.twilightbeauty.com‘da $6.99 fiyata bulabilirsiniz.
*Ürünler, www.twilightbeauty.com tarafından denemem için gönderilmiştir.

21 Comments

 1. >this is so so cute!!

 2. >Deniz bu çok güzel ya

 3. >thank you maryya =)sagol dilekcim valla ben de begendim…

 4. >Gerçekten güzelmiş bu yaaa… Ama disco yine benim favorim. bu arada wine kelimesiyle bir şarkı bulamadım. Bulsaydım yazcaktım yine…Ama olmadı.

 5. >wined and dined diye bir sarki varmis simdi buldum =)iki renk var cok begendigim onlari gostermeyi sona sakliyorum… hatta uc =)

 6. >awesome shade. reminds me of some old avon aswell :)I love it with konad! It looks real great

 7. >Bende Orly ve bu ondan kat kat daha guzel =) Orly nin simler dokuluyor her tarafa beni cildirtiyor =)

 8. >thank you for the feedback, daria =)zuzu, hadi ya? tırnağındayken mi dökülüyor? silerken bu da biraz sim yapıyor sağı solu çünkü =)

 9. >ozellikle surerken simler her yerde, silerken gene sorunlu ama cok fazla rahatsiz etmedi. Kuruyunca da dokulme yapmiyor ama o surme esnasinda bana yetiyor her yerdeler..

 10. >hmm cok garip hic ojenin icinden dokulen sim duymamistim =))) renkler tahmin ettigim gibi yakin mi peki?

 11. >oooh, so pretty and even better with konading.

 12. >Yok sacma geldi biliyorum =) Hani surerken kenarlarini temizliyoruz falan o arada her yere bulasiyor o simler boyle deli ediyor neremi temizlesem bilemedim.. Ama renk yakin birbirine ben yazmistim hatta onu bak burda:http://insideofmypurse.blogspot.com/2010/03/orly-rage.html

 13. >What a beautiful polish. I'm going to have to find this.

 14. >Ben bu markayı beğenmedim galiba =))Ama konadlı süpeeerrrr as usual 😉

 15. >@Enamel Girl, Thank you!@Zuzu anladim bende bir tek silerken oldu ama haklisin tirnagimin kenarina bile gelse orayi asetonla silerek kurtulamadim… Bu da biraz oyle anlayacagin =) @Krystle, you can order from their website =)@Emy, birkac guzel renk gelecek ozellikle en guzel ucunu sona sakliyorum =) O zaman da begenmezsen haklisin =)))

 16. >Very pretty konad! 🙂

 17. >Thank you, @Tassa =)

 18. >Nothing on Earth could ever get me to buy something Twilight related. Ever.It does look cute on you, anyway. 🙂

 19. >@shawshanknails Hahaha =DDD

 20. >That's a really pretty Champagne color. Reminds me of my Sally Hansen's Champagne Toast, but then 100 times better 😉

 21. >Thanks for the feedback, @Iris =)))


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: